Seniori započinju s pripremama

Okupljanje seniora

Jučer je održana, tzv. prozivka igrača uoči početka priprema za sezonu '20/'21. Sportski direktor Sali Idrizi i član uprave Irnis Ibrulj su dočekali i poželjeli dobrodošlicu i povratak na terene igračima i trenerima. Među trenerima su poznata imena - Ivan Lušić kao glavni trener, Jasmin Ićanović pomoćni i Renato Suman kondicijski, no među igračima ima novih lica. Imamo četiri igrača na probi, zatim četiri su naša prošlogodišnja juniora i još par imena je spomenuto kao dogovorena pojačanja koja su u dolasku, ali iz opravdanih razloga nisu mogli prisustovati na okupljanju. No o njima više u idućim danima. Svakako, ukoliko ste zainteresirani za priključenje našoj momčadi, javite nam se u cilju dogovora (KONTAKT)

Nakon što je Uprava izložila igračima i trenerima svoj cilj koji je, prije svega uz uzorno i fair-play ponašanje u svakom trenutku, završiti sezonu među prva 3 kluba na ljestvici, treneri su upoznali igrače sa petotjednim planom priprema. U sklopu navedenih priprema klub radi na dogovaranju prijateljskih utakmica. Traže se protivnici iz našega ranga ili sličnog našemu, no također u planu su i utakmice s malo "atraktivnijim" klubovima uzimajući u obzir i trenutnu fazu priprema. Za sve utakmice će biti pravovremena najava na našem webu i društvenim mrežama pa se nadamo da ćemo i ove sezine imati podršku sa tribina.

Prvenstvo počinje 29.8.2020. a NK NUR gostuje na Gredicama protiv NK Save Zagreb.

A do tada, moramo se spremiti..