IZABRAN NOVI PREDSJEDNIK I PODPREDSJEDNICI KLUBA

104 delegata na skupštini Nura izabrali dr. Gzima Redžepija za predsjednika, dopredsjednike Hasana Mujičića Džanija i Mirsada Srebrenikovića

Nur je održao skupštinu kluba u prostorijama Islamskog centra u Zagrebu. 104 delegata do samog početka skupštine bili su podijeljeni između dvojice kandidata za predsjednika, Redžepija i Mujičića i sve je ukazivalo na neizvjestan ishod. Prije samog početka skupštine kandidati su obznanili da su se dogovorili da Gzim Redžepi bude predsjednik, a Hasan Mujičić Džani prvi dopredsjednik koji će voditi brigu o sportskom segmentu što je jednoglasno izglasano i tako je neizvjesnost izostala. Drugi dopredsjednik je Mirsad Srebreniković. Skupštinarima je novo vodstvo obećalo da će uskoro završiti započetu izgradnju sportskog centara i Nur dovesti do četvrte lige.

Gzim Redžepi je blizak s gradonačelnikom Bandićem, bio je pomoćnik pročelnika za zdravstvo, počasni je konzul Makedonije u Hrvatskoj, liječnik je internist u bolnici Jordanovac.

IZABRAN NOVI PREDSJEDNIK I PODPREDSJEDNICI KLUBA